MAL210285332E3
MFR.Part #
MAL210285332E3
JLCPCB Part #
C3815342
Package
Bolt,D65xL110.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 11.4A@100Hz 110.7mm 28.5mm 3300uF 350V 48mΩ@100Hz 65mm ±20% 螺栓,D65xL110.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS