MAL210273472E3
MFR.Part #
MAL210273472E3
JLCPCB Part #
C3814107
Package
Bolt,D65xL110.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 110.7mm 13.8A@100Hz 250V 28.5mm 29mΩ@100Hz 4700uF 65mm ±20% 螺栓,D65xL110.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS