SFR25H0003400FR500
MFR.Part #
SFR25H0003400FR500
JLCPCB Part #
C1752468
Description
-55℃~+155℃ 340Ω 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS