MAL210253102E3
MFR.Part #
MAL210253102E3
JLCPCB Part #
C6898600
Package
Bolt,D35xL86.7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 12.8mm 128mΩ@100Hz 250V 35mm 4.4A@100Hz 86.7mm ±20% Bolt,D35xL86.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS