MAL210243103E3
MFR.Part #
MAL210243103E3
JLCPCB Part #
C1619619
Package
Bolt,D76xL151.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 10000uF 151.7mm 15mΩ@100Hz 22A@100Hz 250V 31.8mm 76mm ±20% 螺栓,D76xL151.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS