MAL210213472E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL210213472E3
JLCPCB Part #
C1582362
Package
Bolt,D65xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 105mm 20.7A@10kHz 250V 28.5mm 29mΩ 4700uF 65mm ±20% Bolt,D65xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS