MAL210222682E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL210222682E3
JLCPCB Part #
C1615597
Package
Bolt,D76xL111.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 111.7mm 16.9A@100Hz 200V 25mΩ@100Hz 31.8mm 6800uF 76mm ±20% 螺栓,D76xL111.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS