MAL210216471E3
MFR.Part #
MAL210216471E3
JLCPCB Part #
C1617198
Package
Bolt,D35xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 12.8mm 271mΩ 35mm 4.65A@10kHz 400V 470uF 80mm ±20% 螺栓,D35xL80mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS