MAL210169223E3
MFR.Part #
MAL210169223E3
JLCPCB Part #
C1617463
Package
Bolt,D76xL111.7mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 111.7mm 15000hrs@85℃ 17.4A@100Hz 22000uF 31.8mm 76mm 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D76xL111.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS