RNC55H1652FRR36
MFR.Part #
RNC55H1652FRR36
JLCPCB Part #
C3558506
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors