MAL210658223E3
MFR.Part #
MAL210658223E3
JLCPCB Part #
C1615240
Package
Bolt,D65xL111.8mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 111.8mm 20000hrs@85℃ 22000uF 23.5A@100Hz 28.5mm 63V 65mm 9mΩ@100Hz 螺栓,D65xL111.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS