RN70C3572FBSL
MFR.Part #
RN70C3572FBSL
JLCPCB Part #
C1430720
Description
-65℃~+175℃ 35.7kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors