MAL210138473E3
MFR.Part #
MAL210138473E3
JLCPCB Part #
C1615658
Package
Bolt,D65xL110.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10mΩ@100Hz 110.7mm 15.6A@100Hz 15000hrs@85℃ 28.5mm 47000uF 63V 65mm ±20% 螺栓,D65xL110.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS