CRCW060330K0FKEB
MFR.Part #
CRCW060330K0FKEB
JLCPCB Part #
C4141463
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS