MAL205156473E3
MFR.Part #
MAL205156473E3
JLCPCB Part #
C1613179
Package
Plugin,D40xL75mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 19mΩ@100Hz 20mm 25V 40mm 47000uF 75mm 9.2A@100Hz ±20% 插件,D40xL75mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS