MAL209676102E3
MFR.Part #
MAL209676102E3
JLCPCB Part #
C7297869
Package
Plugin,D40xL65mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 185mΩ@100Hz 20mm 400V 40mm 5.1A@100Hz 5000hrs@85℃ 65mm ±20% 插件,D40xL65mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS