ESMH451VND821MB63U
MFR.Part #
ESMH451VND821MB63U
JLCPCB Part #
C3721270
Package
Plugin,D40xL65mm
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22.5mm 3.77A@120Hz 303mΩ@120Hz 40mm 450V 65mm 820uF ±20% 插件,D40xL65mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS