MAL209669821E3
MFR.Part #
MAL209669821E3
JLCPCB Part #
C4155309
Package
Plugin,D35xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 203mΩ 35mm 5.1A@100Hz 5000hrs@85℃ 500V 820uF ±20% 插件,D35xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS