MAL209679821E3
MFR.Part #
MAL209679821E3
JLCPCB Part #
C1615868
Package
Plugin,D40xL85mm
Description
-40℃~+85℃ 20mm 260mΩ@100Hz 4.7A@100Hz 40mm 5000hrs@85℃ 500V 820uF 85mm ±20% 插件,D40xL85mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS