MAL209664102E3
MFR.Part #
MAL209664102E3
JLCPCB Part #
C4155314
Package
Plugin,D35xL85mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 35mm 420V 5.1A@100Hz 5000hrs@85℃ 59mΩ 85mm ±20% 插件,D35xL85mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS