RNC55H6653BSBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H6653BSBSL
JLCPCB Part #
C1465587
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 665kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors