MAL209516471E3
MFR.Part #
MAL209516471E3
JLCPCB Part #
C3725139
Package
Plugin,D35xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 215mΩ@100Hz 22.5mm 3.2A@100Hz 35mm 400V 470uF 5mm ±20% 插件,D35xL5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS