MAL209566471E3
MFR.Part #
MAL209566471E3
JLCPCB Part #
C1644894
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 215mΩ@100Hz 3.2A@100Hz 35mm 400V 470uF 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS