MAL209457101E3
MFR.Part #
MAL209457101E3
JLCPCB Part #
C1605297
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.25Ω@120Hz 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 32mm 450V 740mA@120Hz ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS