MAL209443471E3
MFR.Part #
MAL209443471E3
JLCPCB Part #
C3722803
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.64A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220mΩ@120Hz 250V 25mm 37mm 470uF ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS