MAL209343471E3
MFR.Part #
MAL209343471E3
JLCPCB Part #
C1608829
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 1.85A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 250V 250mΩ@120Hz 25mm 37mm 470uF ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS