MAL209427681E3
MFR.Part #
MAL209427681E3
JLCPCB Part #
C1613447
Package
Plugin,D35xL62mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.6A@120Hz 2000hrs@105℃ 210mΩ@120Hz 35mm 450V 62mm 680uF ±20% 插件,D35xL62mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS