Y11218K33330B0L
MFR.Part #
Y11218K33330B0L
JLCPCB Part #
C4160778
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 8.3333kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount