RN55C61R9FBSL
MFR.Part #
RN55C61R9FBSL
JLCPCB Part #
C1427042
Description
-65℃~+175℃ 125mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors