MAL209357101E3
MFR.Part #
MAL209357101E3
JLCPCB Part #
C1603431
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.45Ω@120Hz 100uF 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 32mm 450V 950mA@120Hz ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS