EET-HC2S221CA
MFR.Part #
EET-HC2S221CA
JLCPCB Part #
C7182729
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.05A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 37mm 420V 829mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS