B43509B2687M007
MFR.Part #
B43509B2687M007
JLCPCB Part #
C3721999
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@100Hz 10mm 200V 240mΩ 25mm 3000hrs@105℃ 37mm 680uF ±20% Plugin,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS