Y149614K0000Q9W
MFR.Part #
Y149614K0000Q9W
JLCPCB Part #
C4177109
Description
-55℃~+150℃ 14kΩ 150mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS