MAL205922331E3
MFR.Part #
MAL205922331E3
JLCPCB Part #
C1609208
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 1.12A@100Hz 10000hrs@105℃ 10mm 200V 25mm 300mΩ 330uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS