MAL205942331E3
MFR.Part #
MAL205942331E3
JLCPCB Part #
C3722240
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1.12A@100Hz 10000hrs@105℃ 10mm 200V 25mm 330uF 42mm 435mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS