MAL205854682E3
MFR.Part #
MAL205854682E3
JLCPCB Part #
C3721045
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 2.44A@100Hz 22mm 32mm 5000hrs@105℃ 61mΩ@100Hz 6800uF ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS