MAL205054682E3
MFR.Part #
MAL205054682E3
JLCPCB Part #
C1609907
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 10V 12.5mm 15000hrs@85℃ 25mm 3.2A@100Hz 45mm 51mΩ@100Hz 6800uF 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS