MAL205851332E3
MFR.Part #
MAL205851332E3
JLCPCB Part #
C1613494
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.81A@100Hz 30mm 32mm 3300uF 5000hrs@105℃ 50V 66mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS