SLPX221M450E3P3
MFR.Part #
SLPX221M450E3P3
JLCPCB Part #
C2623980
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.21Ω@120Hz 1.64A@120Hz 10mm 220uF 3000hrs@85℃ 30mm 32mm 450V ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS