MAL205855332E3
MFR.Part #
MAL205855332E3
JLCPCB Part #
C1607608
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.9A@100Hz 10mm 16V 22mm 27mm 3300uF 5000hrs@105℃ 86mΩ@100Hz ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS