MAL205258471E3
MFR.Part #
MAL205258471E3
JLCPCB Part #
C1613646
Package
Plugin,D40xL75mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 2.7A@100Hz 20mm 270mΩ@100Hz 385V 40mm 470uF 75mm 插件,D40xL75mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS