MAL205258151E3
MFR.Part #
MAL205258151E3
JLCPCB Part #
C6898576
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 1.13A@100Hz 15000hrs@85℃ 150uF 17.5mm 35mm 385V 45mm 850mΩ@100Hz Plugin,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS