MAL205056333E3
MFR.Part #
MAL205056333E3
JLCPCB Part #
C5115622
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 105mm 14mΩ 15000hrs@85℃ 20mm 25V 33000uF 40mm 9.2A@100Hz 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS