MAL209674182E3
MFR.Part #
MAL209674182E3
JLCPCB Part #
C1498919
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 1800uF 20mm 220mΩ@100Hz 40mm 420V 5000hrs@85℃ 7.6A@100Hz ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS