MAL204860102E3
MFR.Part #
MAL204860102E3
JLCPCB Part #
C1598576
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 3000hrs@105℃ 35V 5mm 75mΩ 900mA@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS