UPW1C820MDD1TA
MFR.Part #
UPW1C820MDD1TA
JLCPCB Part #
C1592603
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 235mA@100kHz 5mm 5mm 82uF ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS