MAL203855103E3
MFR.Part #
MAL203855103E3
JLCPCB Part #
C1603724
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 16V 18mm 3500hrs@85℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS