MAL203853222E3
MFR.Part #
MAL203853222E3
JLCPCB Part #
C1599099
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2200uF 3000hrs@85℃ 5mm 6.3V 785mA@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS