MAL203654221E3
MFR.Part #
MAL203654221E3
JLCPCB Part #
C1595764
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 10V 220uF 260mA@100Hz 3000hrs@85℃ 590mΩ 5mm 8.2mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS