MAL203634221E3
MFR.Part #
MAL203634221E3
JLCPCB Part #
C5115581
Package
Plugin,D8.2xL12mm
Description
-55℃~+85℃ 10V 12mm 220uF 260mA@100Hz 3000hrs@85℃ 590mΩ 5mm 8.2mm ±20% 插件,D8.2xL12mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS